• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Uczniowie Szkoły na Leśnej po raz kolejny spisali się na MEDAL!
Przez cały weekend (14-16 X 2016) pomagali w ramach wolontariatu przy organizacji biura zawodów na VI Samsung Półmaraton. Można w tym miejscu śmiało napisać że opanowali już schemat organizacji do perfekcji. Praca szła szybko, zwinnie i bez żadnych problemów. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele koordynujący wykazali się doskonałą współpracą i zrozumieniem. Pracy towarzyszyło wiele śmiechu, żarty oraz integracja uczniów naszej szkoły.

Jeszcze raz BARDZO BARDZO BARDZO dziękujemy uczniom za ten weekend. Byliście NAJLEPSI!<3:):