• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Od poniedziałku do czwartku (03.04 – 06.04) odbywał się w naszej szkole tydzień profilaktyki. Dzień pierwszy nosił nazwę życiowych drogowskazów, które przygotowała młodzież w formie znaków drogowych i życiowych sentencji. Dzień drugi poświęcony był rakoobronie, szczególnie zapobieganiu rakowi czerniaka, płuc i rakowi szyjki macicy. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez panią psycholog. W trzecim dniu uczniowie wzięli udział w spotkaniu z wolontariuszami  Fundacji Dar Szpiku – Drużyna Szpiku w celu poszerzenia  wiedzy na temat chorób krwi, nowotworów oraz sposobów walki. Dzień czwarty poświęcony był zdrowemu odżywianiu się. W tym dniu uczniowie poczęstowani zostali zdrowymi ciasteczkami owsianymi. Dziewczyny z gimnazjum i liceum spotkały się z zaproszoną do nas panią dietetyk Małgorzatą Cypel a część uczniów wzięła udział w konkursie na wiosenną sałatkę. Zwycięzcami konkursu zostali:

 1. Sandra Wawrzyniak ( klasa II cs ) oraz Wiktoria Dopierała ( klasa I f )
 2. Natalia Piotrowska ( klasa I f )
 3. Jan Helak ( klasa 1 g )