• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

W czwartek 30 marca delegacja nauczycieli wraz z uczniami brała udział w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Szamotułach. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję aby zachęcić uczniów III klasy gimnazjum do wybrania naszej szkoły do dalszej edukacji. Prezentowaliśmy prace uczniów tehnikum oraz przekazywaliśmy informacje o współpracy z pracodawcami i realizowanych projektach; w szczególności o projekcie Samsung Labo. Młodzież zainteresowana liceum mogła porozmawiać z przedstawicielami wybranych profili.  Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy wiele osób, z którymi rozmawialiśmy na targach w Szamotułach.