• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

W dniu 29.03.2017r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Alicja Stani, Zofia Kozber, Nadia Matuszak, Agnieszka Dominiczak, Aleksandra Podgórska, Klaudiusz Bryćko, Jakub Roszak, Kamil Bialik, Mikołaj Tonak, Igor Mrowiński, Norbert Zawadzki, Karolina Wasik, wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w Biegach Przełajowych. 2 miejsce : Norbert Zawadzki ( kat. gimnazjum), 3 miejsce: Agnieszka Dominiczak ( kat. szkoły ponadgimnazjalne) 10 miejsce: Mikołaj Pruc ( kat. szkoły ponadgimnazjalne) 11 miejsce: Mikołaj Tonak ( kat. szkoły ponadgimnazjalne).

GRATULUJEMY! J

Natomiast 7 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych w składzie: Karolina Wasik, Agnieszka Dominiczak, Aleksandra Podgórska, Zuzanna Kaczmarek, Bartosz Smolibocki, Mikołaj Tonak, Igor Mrowiński, Adrian Tomczak, Norbert Zawadzki, Wiktoria Skrzypkowiak.