• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg
We wtorek 11 kwietnia na wronieckim Orliku rozegrany został turniej piłkarski, który wyłonił mistrza powiatu szamotulskiego w piłce nożnej, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
W turnieju wystąpiło pięć zespołów reprezentujących następujące szkoły :
Zespół Szkół nr 1 Wronki, Zespół Szkół nr 2 Wronki, Zespół Szkół nr 1 Szamotuły, Zespół Szkół nr 3 Szamotuły i Zespół Szkół Pniewy.
Nasza drużyna złożona z uczniów klas licealnych, trenujących  w klubie "Błękitni" Wronki wystąpiła w następującym składzie: Michał Stasiak, Alan Miecznikowski, Eryk Myszkowski, Łukasz Biedziak, Mateusz Lotka, Maciej Domagała, Wojciech Domagała, Maciej Sanocki i Maciej Mikołajczyk.
W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy pewnie pokonali ZS 2 Wronki 5:1. W kolejnym zremisowali 2:2 z bardzo mocnym zespołem z Pniew. W trzecim spotkaniu rozgromili ZS 3 Szamotuły 8:0. Niestety w ostatnim meczu, decydującym o naszym zwycięstwie w całym turnieju,  nasi chłopcy nie poradzili sobie z bardzo ostro i agresywnie grającym zespołem ZS 3 Szamotuły przegrywając pechowo 0:1.
Ten i pozostałe wyniki zdecydowały o tym, że zwycięzcą turnieju i mistrzem powiatu szamotulskiego został ZS nr 3 Pniewy. Nasza drużyna uplasowała się na drugim miejscu a miejsce trzecie zajęli chłopcy z ZS nr 2 Wronki.
Wielkie gratulacje za duże umiejętności i nie mniejszą ambicję należą się całej naszej drużynie i pracującym z nimi na codzień trenerom "Błękitnych" Wronki.