• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

No to rozpoczęliśmy – TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ.

19 kwietnia odbyły się warsztaty fotograficzne z Panią Agnieszką Teską „Sprężyną”. Pani Agnieszka pojawiła się w naszej szkole punktualnie o godzinie 16, gdzie w bibliotece szkolnej czekała na nią grupa uczniów  zainteresowanych fotografią.  Prawie trzy godzinne spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Podczas spotkania Pani Agnieszka opowiadała o swojej pracy fotografa. Przyniosła ze sobą albumy ze swoimi pracami i zaprezentowała nam swoje liczne fotografie w postaci prezentacji. Mistrzostwo Pani Agnieszki zauważalne jest w każdej fotografii wykonanej przez nią, chociaż ona sama nie stroni od konstruktywnej krytyki swoich prac. Po uroczej rozmowie czas przyszedł na część warsztatową. Wyszliśmy przed szkołę. A tam Pani Agnieszka pokazała jak zaaranżować miejsce i modelkę do wykonania fotografii. Pokazała też na jak wiele szczegółów trzeba zwrócić uwagęTematem fotografii była oczywiście książka. Po zakończonej sesji Pani Agnieszka obejrzała zdjęcia zrobione przez uczniów i je konstruktywnie oceniła. I na tym zakończyło się spotkanie ze Sprężyną. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za poświęcony czas.

A my zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez szkolną bibliotekę: „Zrób sobie zdjęcie z książką”. Regulamin na stronie internetowej szkoły.