• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły w dniu 24.04.2017 roku świętowaliśmy Dzień Ziemi. Tegoroczne obchody na świecie i w naszej szkole obchodzone były pod hasłem: ”Ku  naturze”. W czasie przerw na specjalnie zorganizowanych stoiskach uczniowie zbierali zużyte baterie i nakrętki. Wszyscy chętni mogli posłuchać dobrej muzyki, sprawdzić swoją wiedzę grając w Ekologiczne Koło Fortuny lub sprawność w Eco-Golfie. Dla chcacych poznać bliżej historię obchodów Dnia Ziemi przygotowana została prezentacja. Bardziej kreatywne osoby mogły przykleić swoje pomysły na ratowanie Ziemi na „Zielonym Drzewku”. Na zakończenie spotkaliśmy się na boisku szkolnym na krótkim happeningu, w czasie którego prowadzący Adam Salski przybliżył ideę Dnia Ziemi. Jako symbol jednoczenia się naszej społeczności z wszystkimi,  którzy chcą ratować naszą planetę przed zagładą wspólnie z Panią Dyrektor Moniką Kozber i Panią Wicedyrektor Anetą Rzepą zasadziliśmy drzewko.

                                                                                        Alicja Jałocha