• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

1 maja przed Ratuszem zgromadzili się chętni do wzięcia udziału w 22 edycji Biegu Ulicznego o Puchar Burmistrza. Rywalizowały głównie dzieci i młodzież szkolna. Każdy uczestnik biegów otrzymał pakiet upominków i medal, natomiast dla zwycięzców nagrody ufundowała firma Samsung. Nasi uczniowie również stanęli na linii startu. Godnie reprezentowali szkole na Leśnej: Gimnazjum - Karolina Wasik, Norbert Zawadzki, Klaudiusz Bryćko, Kamil Bialik; Technikum - Maciej Mądrawski, Mateusz Skrzypkowiak, Bartosz Ruszczyk, Bartosz Smolibocki, Dominik Woelk, Mikołaj Pruc, Igor Mrowiński. W klasyfikacji końcowej 3 naszych uczniów stanęło na podium. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.