• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

W dniu 10.05.2017 roku odbył się w Poznaniu IX Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim organizowanego przez OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI w Poznaniu. Patronat nad konkursem objęli Poznański Kurator Oświaty oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Tegorocznym finalistą konkursu został uczeń klasy III m Technikum – BARTOSZ RUSZCZYK. Uczestnikami konkursu byli także uczniowie: OLIWIA ORDON z klasy III ed  LICEUM oraz DAWID ROSZAK z klasy II i TECHNIKUM. W uroczystym finale Bartosz uczestniczył wraz z opiekunem – Panią Aliną Słomińską.

UCZESTNIKOM KUNKURSU  - GRATULUJEMY