• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Nasi uczniowie - Kasia Mroczkiewicz (kl. II ed), Julia Brodziszewska (tegoroczna absolwentka) oraz Gracjan Machaj (kl. II cs) rozpoczęli zmagania na Mistrzostwach Świata w kręglarstwie klasycznym w niemieckim Dettenheim. Dziś rozgrywano konkurencję drużynową juniorek młodszych. Dziewczyny zagrały równo, na dobrym poziomie co dało wysokie 5 miejsce! Do medalu troszkę zabrakło, ale dzisiejsze starty dają nadzieję w pozostałych konkurencjach. Kasia Mroczkiewicz zakwalifikowała się do indywidualnego finału, który odbędzie się w piątek 19 maja. Jutro drużynówka juniorów młodszych. Trzymamy kciuki za Gracjana i całą reprezentację! Życzymy samych dziewiątek i czekamy na medale! Dobry rzut!