• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

No i czytaliśmy!!! 1 czerwca Szkoła na Leśnej wzięła udział w ogólnopolskiej próbie pobicia rekordu masowego czytania w jednym momencie. Każdy z naszych uczniów miał przy sobie książkę, którą czytał od godziny 10. Tego dnia zorganizowaliśmy też imprezę towarzyszącą – Piknik z książką. Każda klasa przygotowała kosz piknikowy, który został oceniony przez jury. Kosze były bardzo ładne, ekologiczne i zdrowe a  młodzież się zorganizowała i stanęła na wysokości zadania. Najlepszy kosz przygotowała klasa I i, która otrzymała słodką nagrodę w postaci lodów. Ale nie obyło się bez nagrody specjalnej, wyróżnienia Pani Dyrektor dla klasy II f za kosz. Pani Dyrektor wręczyła również nagrody za konkursy, które odbyły się w tygodniu z biblioteką szkolną oraz słodki upominek w postaci cukierków od Rady Rodziców dla wszystkich uczniów z okazji Dnia Dziecka. 

Wyróżnieni w konkursach uczniowie to: Maria Sikora, Martyna Frankowska, Jan Kalinowski, Agnieszka Gnalicka, Artur Fąferek, Kacper Walczak, Mateusz Borowski.