• baner01.jpg
  • baner02.jpg
  • baner03.jpg
  • baner04.jpg
  • baner05.jpg
  • baner06.jpg
  • baner07.jpg
  • baner08.jpg
  • baner09.jpg
  • baner10.jpg
  • baner11.jpg
  • baner12.jpg
  • baner13.jpg
  • baner14.jpg

grafika

3 czerwca w Szkole na Leśnej odbyło się kolejne już III Bieganie z Leśną. W imprezie uczestniczyli: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice, uczniowie oraz wszyscy Ci, którzy chcieli miło i aktywnie spędzić z nami czas. Spośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Kazimierz Michalak – Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego oraz przedstawiciele Służby Leśnej z Nadleśnictwa Wronki. III Bieganie z Leśną odbyło się pod patronatem Starosty Szamotulskiego Pana Józefa Kwaśniewicza, a współorganizatorami imprezy byli: Nadleśnictwo Wronki i Firma Dynaxo.

 III Bieganie z Leśną obejmowało 8 biegów w następujących kategoriach:

- dziewczęta rocznik 2004-2006 na dystansie 800m

- chłopcy rocznik 2004-2006 na dystansie 1000m

- dziewczęta rocznik 2001-2003 na dystansie 1000m

- chłopcy rocznik 2001-2003 na dystansie 2000m

- dziewczęta rocznik 1998-2000 na dystansie 1000m

- chłopcy rocznik 1998-2000 na dystansie 2000m

- kobiety rocznik 1997 i starsze na dystansie 5000m

- mężczyźni rocznik 1997 i starsi na dystansie 5000m

- Bieg Malucha

W tym roku zorganizowaliśmy również marsz Nordic Walking na dystansie 3000m.

Oprócz konkurencji biegowych przygotowaliśmy szereg atrakcji dodatkowych takich jak: siłacze, tor przeszkód,  wyścigi (w worku, w taczce oraz w spodniach), balonówka, salon gier. Nie zabrakło również balonów oraz kolorowych rysunków na twarzy!

W konkurencjach biegowych nagradzane  były pierwsze  3 miejsca.  Klasyfikacja wyglądała następująco:

Dziewczęta z rocznika 2004-2006

I miejsce – Agata Radziszewska

II miejsce – Zofia Wojewoda

W tym biegu wzięły udział tylko dwie zawodniczki.

Chłopcy z rocznika 2004-2006

I miejsce – Emil Lisiak

II miejsce – Kamil Wald

III miejsce – Marcel Łukowski

Dziewczęta z rocznika 2001-2003

I miejsce – Anna Dąbrowska

II miejsce – Wiktoria Góral

III miejsce – Karolina Wasik

Chłopcy z rocznika 2001-2003

I miejsce – Jakub Biniek

II miejsce – Janusz Banas

III miejsce – Dawid Bartczak

Dziewczęta z rocznika 1998-2000

I miejsce – Agnieszka Dominiczak

II miejsce – Monika Judek

III miejsce – Anna Kaszkowiak

Chłopcy z rocznika 1998-2000

I miejsce – Adrian Ratajczak

II miejsce – Mikołaj Pruc

III miejsce – Dawid Lewicki

Kobiety z rocznika 1997 i starsze

I miejsce – Aldona Górecka

II miejsce – Arleta Błoch

III miejsce – Milena Górecka

Mężczyźni z rocznika 1997 i starsi

I miejsce – Mateusz Rodewald

II miejsce – Maciej Soloch

III miejsce – Sławomir Kasprzak

Nordic Walking

I miejsce – Robert Raś

II miejsce – Lucyna Wald

III miejsce – Anita Cebernik

W konkurencjach dodatkowych nagrodzeni zostali:

Wyścig w worku

I miejsce – Jan Kalinowski

II miejsce – Jan Ryżek

III miejsce – Marcel Łukowski

Wyścig w taczce

I miejsce – Jan Ryżek i Dominik Polarczyk

II miejsce – Daniel Kawa i Jakub Kaczmarek

III – Jan Kalinowski i Łukasz Wiliński

Wyścig w spodniach

 I miejsce – Anna Kaszkowiak i Monika Judek

II miejsce – Marcel Łukowski i Kamil Wald

III miejsce – Jan Kalinowski i Pola Marczyńska

Tor przeszkód

I miejsce – Wojciech Sobek

II miejsce – Jan Ryżek

III miejsce – Mateusz Szymkowiak

Siłacze

I miejsce – Jan Kalinowski

II miejsce – Jakub Kaczmarek

III miejsce – Jan Ryżek

Wszystkim wygranym gratulujemy niezwykłej sprawności i zwinności fizycznej! Wyniki klasyfikacji generalnej dostępne będą na oficjalnej stronie biegu www.szkolanalesnej.edu.pl/bieganiezlesna

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Szkole serdecznie dziękujemy naszym partnerom, współorganizatorom oraz sponsorom:

- Staroście Szamotulskiemu

- Firmie Dynaxo

- Nadleśnictwu Wronki

- Wronieckiemu Klubowi Biegacza

- Firmie AMICA Wronki  S.A

- Firmie Samsung Electronics Poland Manufacturing

- Radzie Rodziców

- Restauracji „Pod Aniołami”

- Restauracji „Chilli”

- Hotelowi Olimpic

- Firmie DECODACH

- Firmie Wroklech

- Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem we Wronkach

- Firmie Amek

- Firmie Almar Polska S.A i Państwu Ziopaja

- Firmie Kraft – masarstwo, wędliniarstwo

- Firmie Handlowo usługowej Plantex Rafał i Mariusz Jeziorni

- Firmie V-Bud Walkiewicz

- Firmie Rafex

- Firmie Elmax

- Firmie handlowo usługowej  „Beata” Beata Lisowska

- Firmie GERPOL

- Pani Marii Kubiś z Księgarni we Wronkach

- Przedsiębiorstwu Komunalnemu we Wronkach

- Klubowi sportowemu KKS Lech Poznań

- Przedsiębiorstwu Handlowemu Grzyl, Zbigniew Grzyl

- Państwu Lutyńskim

- Wronieckiemu Bazarowi i Pani Grażynie Kaźmierczak