• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

8 czerwca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród finalistom V edycji Konkursu Wiedzy o Prawie połączona z debatą konstytucyjną „Rzeczpospolita jako dobro wspólne wszystkich obywateli”. W debacie uczestniczyli: prof. Hanna Suchocka, Premier polskiego rządu w latach 1992-1993, Ambasador RP w Watykanie w latach 2001-2013, Honorowa Prezes Komisji Weneckiej, prof. Wojciech Łączkowski, prof. UAM w stanie spoczynku, sędziego Trybunału Konstytucyjnego w latach 1990-1998, prof. Sławomir Patyra z Katedry Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz dr Ryszard Balicki z Katedry Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Wrocławskiego. Wydarzenie było organizowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu, a odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Marka Woźniaka. Szkołę na Leśnej reprezentowali: Kamila Dziurleja, Wiktoria Nowak, Mateusz Naparty, Dominik Jakobsze i Mateusz Skrzypkowiak. W gali uczestniczył również przedstawiciel organu prowadzącego naszą szkołę pan Kazimierz Michalak – Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego, który reprezentował Starostę Szamotulskiego Pana Józefa Kwaśniewicza. Mateusz Naparty odebrał nagrodę za zdobycie w konkursie III miejsca. Miłą niespodzianką  okazała się również informacja, że Sandra Wawrzyniak uzyskała tytuł finalisty, czyli otrzymała 90% punktów łącznie z części ustnej i pisemnej konkursowych zmagań.

Serdecznie gratulujemy.

Monika Roszak