• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

18926541 1794066650620583 1805988992 o Nasze dziewczyny związane z koszykówką na Leśnej, w kolejnej odsłonie eliminacyjnej    wygrały mistrzostwo Rejonu Północnej Wielkopolski w Streetballu, które odbywały się w  Chodzieży. W składzie naszej ekipy przez okres eliminacji aż do teraz znalazły się aż cztery  gimnazjalistki z pierwszej klasy. Zawody te są częścią całorocznej i co rocznej Spartakiady o  Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego. W tych zmaganiach startują najlepsze

 drużyny z powiatów w swoich dyscyplinach (siatkówka, koszykówka, piłka nożna itd.) jako  reprezentacja powiatu. Drużyny przechodzą etapy – powiatowy i jeśli zostaną najlepszą  drużyną, mogą startować w rozgrywkach rejonowych. Najtrudniejszym pojedynkiem dla  Wronczanek był mecz o pierwsze miejsce z reprezentacją miasta Piły, przeciwniczki  dysponowały sporymi umiejętnościami, więc mecz stał na dobrym poziomie i był stosunkowo  wyrównany, dopiero w końcówce nasza ekipa odskoczyła punktowo za sprawa dwóch rzutów  zza linii 6.25 Bogusi Migały. Wcześniej pokonaliśmy ambitną ekipę dziewczyn z Wągrowca, w  której zadebiutowała i dobrze sobie radziła Zosia Kozber kl.If. Jako zwycięzcy zmagań  rejonowych będziemy walczyć 24 czerwca w finale wojewódzkim, gdzie będą już tylko cztery  drużyny czyli zwycięzcy  swoich rejonów. Równorzędnie do naszego turnieju odbywał się turniej siatkówki plażowej reprezentowany przez siatkarki z Szamotuł, w wyniku nieoczekiwanej kontuzji jednej z nich, by pomóc  do gry weszła jedna z naszych uczennic Wiktoria Dopierała If. Taka wymiana mogła zaistnieć ponieważ tworzyliśmy wspólną reprezentację powiatu.  Skład naszych dziewczyn to – Zosia Kozber, Bogusia Migała, Marta Roszak i Ania Mackiewicz oraz wcześniej w eliminacjach - Natalia Piotrowska, Wiktoria Dudziak, Wiktoria Dopierała, Natalia Chożalska oraz Agnieszka Juracka. Trener Maciej Trojanek.