• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

W tym roku uczestnicy konkursu literackiego dla młodzieży szkolnej pisali "List do matki". Wpłynęło 120 prac z całego powiatu szamotulskiego. Konkurs organizowany był przez Wroniecki Ośrodek Kultury pod patronatem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury "Zamek" w Poznaniu oraz Klubu Literackiego w Poznaniu. Prace oceniało jury w składzie: Iwona Smarsz (wicedyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum "Zamek" w Poznaniu), Anna Kokot (dziennikarka, krytyk literacki, eseistka, prozaik) oraz Jerzy Grupiński (poeta, krytyk literacki, inicjator, współorganizator, koordynator i opiekun konkursu, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich). Złotą Wronę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymała uczennica naszej szkoły - Sandra Wawrzyniak a wyróżnienie Zuzanna Woźniak.  

Dziewczętom serdecznie gratulujemy:)