• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

4 września 2017 r. o godzinie 9:00 w Zespole Szkół nr 1 we Wronkach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Halę sportową Szkoły na Leśnej wypełnili uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Pani Dyrektor Monika Kozber przywitała zaproszonych gości w osobach Pana Kazimierza Michalaka Członka Zarządu Powiatu Szamotulskiego, Przedstawicieli KKS Lech Poznań Dyrektorów Pana Piotra Sadowskiego, Pana Rafała Ulatowskiego, Pana Marcina Wróbla, Pana Tomasza Rząsę oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Krzysztofa Ruszczyka. Następnie Pani Dyrektor dokonała inauguracji podsumowując jednocześnie osiągnięcia z zeszłego roku, nie zapominając o założeniach i wyzwaniach stawianych na ten rok. Z wielką radością poinformowała wszystkich zebranych, że dzięki staraniom Zarządu Powiatu Szamotulskiego,  Zarządu KKS Lech Poznań i  Dyrekcji Szkoły utworzono w tym roku Szkołę Podstawową Mistrzostwa Sportowego. Przywitała nowych uczniów klas pierwszych liceum i technikum, a szczególnie ciepłe słowa skierowała w stronę najmłodszych uczniów, mowa o klasie siódmej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego. Pani Dyrektor Monika Kozber wraz z Panem Kazimierzem Michalakiem pożegnała dzisiaj Dyrektora zarządzającego w Akademii Lech Poznań Pana Piotra Sadowskiego i podziękowała mu za dwuletnią owocną i profesjonalną współpracę pomiędzy Klubem KKS Lech Poznań, a Władzami Powiatu i Dyrekcją Szkoły.

              W czasie uroczystości Pan Kazimierz Michalak wraz z Panią Dyrektor wręczył uczniom przyznane przez Starostę Powiatu Szamotulskiego stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

- gimnazjaliści:

Kaczmarek Zuzanna

Kozber Zofia

Piotrowska Natalia

Fietz Karol

Niżyński Jakub

Palacz Krystian

Ławrynowicz Igor

Migała Bartosz

Klimecki Kamil

Sochalski Hubert

Bejger Łukasz

Szymczak Filip

Niewiadomski Jakub

- uczniowie liceum ogólnokształcącego:

Dziurleja Kamila

Dokrzewska Julia

Odrobna Oliwia

Tupaj Paweł

Wawrzyniak Sandra

Krause Sylwia

Woźniak Zuzanna

Kapłon Justyna

Kaszkowiak Anna

- uczniowie technikum:

Jakobsze Dominik

Woźniak Michał

Kowalski Krystian

Kurasz Oliwia

Sikora Maciej

Wiliński Łukasz

Jerzyńska Blanka

Ruszczyk Bartosz

Skotarczak Maciej

             Wśród uczniów szkoły na Leśnej znaleźli się uczniowie, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Są to Pola Marczyńska oraz Mateusz Sawala. Na zakończenie uroczystości Pan Kazimierz Michalak przekazał całej społeczności szkolnej na Leśnej życzenia wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, a Pani Dyrektor Monika Kozber życzyła wszystkim wytrwałości, mądrości i przede wszystkim ambitnego podchodzenia do nakładanych obowiązków i oczekiwań.