• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

2 października w Szkole na Leśnej odbyły się „HORROR - Otrzęsiny” klas pierwszych liceum i technikum oraz 7 klasy szkoły podstawowej. Tego dnia zarówno uczniowie jak i nauczyciele przebrali się za najstraszniejsze postaci z horrorów. Impreza otrzęsinowa rozpoczęła się od wprowadzenia „Upiornego JURY” w skład którego wchodzili: Annabelle - czyli niezastąpiona pani Aneta Rzepa, Krwawa Sieka, której nikomu nie trzeba przedstawiać, odwieczny przeciwnik Batmana – Joker czyli pan Tomasz Jeziorski, matematyczny krwiopijca – hrabia Dracula czyli pan Dominik Dziapa oraz z pozoru miły, ale w realiach zabójczy – Claun morderca czyli przedstawiciel SU – Bartek Saguła. Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwała najważniejsza „Czarownica” w szkole czyli pani Dyrektor Monika Kozber.  W końcu przyszła kolej na  wprowadzenie klas I LO i TECH oraz 7SMS w asyście koszmarnych wychowawców. Po prezentacji przebranych klas  rozpoczęły się konkurencje. Przedstawiciele w/w klas brali udział w takich zabawach jak: wykonanie portretu trumiennego wychowawcy, bieg przez dom strachów (tor przeszkód), wyścigi duchów, „głodny wychowawca” oraz uwielbiane przez uczniów gorące krzesła. W klasyfikacji punktowej 3 klasy znalazły się na pierwszym miejscu i musiały wykonać taniec śmierci przed JURY w ramach dogrywki. W ostateczności STRACHO-bitwę wygrała klasa Im, II miejsce zajęła klasa Icd, a III miejsce klasa Is. „Straszna atmosfera” udzieliła się dosłownie wszystkim.