• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Uczniowie klasy IV technikum informatycznego w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach podpisali deklaracje udziału zajęciach specjalistycznych w najnowocześniejszych laboratoriach multidyscyplinarnych w Pile, które odbędą się w dniach od 13 do 17 listopada 2017r. Zajęcia mają na celu stworzenie rzeczywistych warunków pracy wzbogaconych o możliwość pełnego zapoznania się z najnowocześniejszym sprzętem. To połączenie dwóch najważniejszych elementów praktyki – kontaktu z wyposażeniem wykorzystywanym w przedsiębiorstwach oraz systemem ośmiogodzinnej pracy. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych specjalistów, praktyków z poszczególnych dziedzin, posiadających minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie współpracy ze szkołami, ze znajomością zagadnień rynku edukacyjnego oraz rynku pracy.

Magdalena Walczak