• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły: Julia Dokrzewska i Kamila Dziurleja z klasy II cd zostały laureatkami  Ogólnopolskiego Konkursu „Hejter, haker, e-obywatel”. Patronat nad konkursem objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, a jego założeniem było opisanie negatywnych  zjawisk, występujących w Internecie oraz zaprojektowanie możliwości pozytywnego funkcjonowania w tej przestrzeni w formie eseju. Udział wzięło kilkuset licealistów z całej Polski, ale laureatów było tylko dwudziestu. Zwyciężczynie, poza nagrodami rzeczowymi, będą miały okazję uczestniczyć w Międzynarodowej Konferencji w Formacie Weimarskim w Senacie 4 grudnia 2017 roku, a także odbędą wycieczkę po Warszawie i zwiedzą Centrum Nauki Kopernik.

Serdecznie gratulujemy!