• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

konkurs7 grudnia br. w naszej szkole zostanie przeprowadzony Międzyszkolny Konkurs Chemiczny „Śladami Marii Skłodowskiej – Curie”. Patronat nad konkursem objął Starosta Szamotulski – pan Józef Kwaśniewicz.

Bohaterka konkursu 7 listopada obchodziłaby swoje 150 urodziny, natomiast 10 grudnia przypada 106 rodzica otrzymania przez nią nagrody nobla. W związku z tym zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych Powiatu Szamotulskiego do wzięcia udziału w konkursie poświęconym Marii Skłodowskiej – Curie, m.in. jej życiu i dokonaniach naukowych.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

Chętni uczniowie z Leśnej proszeni są o zgłoszenie chęci udziału w konkursie u Pani Julii Rzyha.

Do zobaczenia :-)