• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Dyrekcja Szkoły, Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski zorganizowali konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej. We wtorek 19 grudnia komisja konkursowa w składzie: p. Monika Kozber (Dyrektor Szkoły), p. Karina Małecka-Koput (przedstawicielka Rady Rodziców) oraz Nicole Grześkowiak, Sandra Szczepska i Wiktoria Jądrzyk (przedstawicielki SU) obejrzała wszystkie sale lekcyjne i dokonała ich oceny. Wystrój sal czasami dosłownie „zwalał z nóg”. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło na świątecznym apelu, który odbył się w ostatnim dniu nauki, tuż przed przerwą świąteczną. Najpiękniejszy świąteczny wystrój znajdował się w sali 01, którą opiekuje się p. Daria Sawczuk z klasą 2cd. Zwycięzcy otrzymali świąteczny tort, który ufundowała Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski.