• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

W marcu od wielu lat zgodnie z tradycją w Szkole na Leśnej odbywa się Ogólnopolski Turniej e-sportu i Robotyki Amatorskiej Leś-Tech. Edycję 2018 rozpoczęliśmy zgodnie z planem w sobotę 10 marca 2018r. o godzinie 10:00. Imprezę uroczyście otworzyła pani Dyrektor Monika Kozber w towarzystwie Starosty Szamotulskiego pana Józefa Kwaśniewicza. Gracze i fani gier komputerowych nie zawiedli i niezwykle tłumnie przybyli na rozgrywki meczowe League of Legends, Hearthstone i FIFA'18. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stanowisko projektów wykonanych przez naszych uczniów m.in.: udoskonalona drukarka 3D, winda (pomniejszona wersja mechanizmu znanego z magazynu wysokiego składowania firmy Amica), wiatrak, „zabawki przywrócone do życia” oraz stoisko gier NINTENDO. Zarówno graczom, organizatorom jak i widzom przez cały dzień towarzyszyły ogromne emocje, a zmagania trwały od rana do późnego wieczora, kiedy to wyłoniono wreszcie zasłużonych zwycięzców. Oto oni:

 W turnieju FIFA'18:

1 miejsce zajął Karol Boniecki,

2 miejsce zajął Mateusz Duda,

3 miejsce zajął Rafał Kubiś.

W turnieju Hearthstone:

1 miejsce zajął Sebastian Kaźmierczak,

2 miejsce zajął Krzysztof Karkowski,

3 miejsce zajął Paweł Nowak.

W turnieju Lol' a:

1 miejsce zajął zespół Teraz Rodzina,

2 miejsce zajął zespół Grupa Grupy

3 miejsce zajął zespół Deus pro nobis

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, bez których turniej ten nie miałby szans na zaistnienie w tak spektakularnej odsłonie, dzięki którym mogliśmy wręczyć atrakcyjne nagrody.

Na listę „Przyjaciół Szkoły na Leśnej” wpisali się:

- Starosta Szamotulski

- firma AMICA

- firma WROKLECH

- firma PHILIPS

- firma SAMSUNG

- PK Wronki

- firma IZOMET

- Akademia Lecha Poznań.

Dziękujemy organizatorom imprezy: pani Dorocie Adamskiej, panu Robertowi Rasiowi i pani Jagodzie Wachowiak oraz uczniom klas technicznych za przygotowanie i przeprowadzenie całej imprezy!

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Redakcji Dnia Szamotulskiego oraz Portalu Moje Wronki za objęcie imprezy patronatem medialnym.