• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Uczniowie ZS nr 1 we Wronkach trenujący od 2 lat pod czujnym okiem trenerki Justyny Starzonek, po wcześniejszych zmaganiach na szczeblu powiatowym awansowali na Mistrzostwa Rejonu w piłce siatkowej. Zmagania te rozegrane zostały 16.03.2018r. w Nowym Tomyślu gdzie Uczniowie naszej szkoły zajęli tam wysokie II miejsce.

W zawodach brało udział 6 drużyn z: Nowego Tomyśla, Bolechowa, Grodziska Wlkp, Rogoźna, Międzychodu oraz nasza reprezentacja z Wronek. Drużyny drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy A i B. W fazie grupowej mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Grano do 2 wygranych setów. Trafiliśmy do grupy A. Grupa A:

Bolechowo - Wronki 1:2 (23:25, 26:24, 6:15)

Bolechowo - Międzychód 2:0 (25:14, 25:13)

Wronki - Międzychód 2:0 (25:14, 25:9).

W półfinałach trafiliśmy na reprezentacje z Grodziska Wlkp. gdzie wygraliśmy w setach 2:0. Rozstrzygnięciem był mecz finałowy z Nowym Tomyślem, który niestety nie poszedł po naszej myśli. Przegraliśmy w setach 2:0.

Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce- ZSOiP Nowy Tomyśl,

II miejsce- ZS nr 1 Wronki, III miejsce- ZS Bolechowo, IV miejsce- ZS Grodzisk Wlkp., V-VI miejsce- ZS Rogoźno, ZS Międzychód. Skład naszej wspanialej drużyny: Janek Machaj - kapitan, Kamil Pujanek, Wojtek Sobek, Rafał Kubiś, Michał Śmigiel, Damian Zastróżny, Damian Sobkowski, Jacek Walentynowicz, Kamil Smolarek, Patryk Spychała.

Drużynę od dwóch lat trenuje pani Justyna Starzonek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!