• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

grafika

 

 

30262023 2174005632626681 3684874003421331456 n

Co roku Starosta Szamotulski organizuje mistrzostwa powiatu szamotulskiego w koszykówce w celu wyłonienia najlepszej drużyny naszego regionu. Do rywalizacji o tytuł mistrza powiatu stanęły cztery miasta – Szamotuły, Wronki, Kaźmierz i Pniewy. Rywalizacja przebiega w w dwóch odsłonach męskiej i żeńskiej w kategorii open. Nasze koszykarki, dziewczyny z II F okazały się najlepszymi

w całym powiecie. Wygrały wszystkie mecze po bardzo trudnych i wyrównanych pojedynkach, kończących się jak na przykład z ekipą dziewczyn z Kaźmierza jednym punktem przewagi. Nasze dziewczyny jako reprezentantki Wronek wykazały się walecznością i sportową ambicją, dającą nam dobre prognozy na nie oddawanie tytułu mistrzowskiego przez najbliższe parę lat :-). Tak więc okazały puchar pojechał do Wronek. Cieszy też fakt i to niezmiernie, że w naszej skromnej społeczności koszykarskiej, są zawsze z nami nasze byłe uczennice, (zawodniczki) z wielkim sercem do gry i chęcią wspierania młodszych koleżanek .Skład tegorocznej zwycięskiej ekipy : Natalia Piotrowska, Zosia Kozber, Wiktoria Dudziak, Wiktoria Dopierała, Zuzia Kaczmarek, Agnieszka Juracka, Marta Roszak i Natalia Chożalska. 

Maciej Trojanek