• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

W ostatnim czasie uczniowie liceum i technikum ze Szkoły na Leśnej po raz czwarty brali udział w ogólnopolskim programie „Dzień Przedsiębiorczości”. W tym roku pozyskaliśmy do współpracy 13 firm i instytucji, w których 90 osób zrealizowało jednodniowe praktyki. Podczas kilkugodzinnej wizyty oddelegowani opiekunowie zapoznawali przybyłych uczniów z działalnością swoich miejsc pracy. W tym miejscu dziękujemy następującym firmom i instytucjom za wspieranie naszych uczniów w ich rozwoju edukacyjno – zawodowym, za poświęcony czas, energię i wielką życzliwość:

Agencja Marketingu Internetowego WIDOCZNI

Amica Wronki S.A. 

AutoTronika Elektronika Samochodowa  

Dynaxo Sp. z o.o.

Fabryka Volkswagen Poznań

Pani Anna Wachowiak - Dietetyk

Przedsiębiorstwo produkcyjne Izomet

Przedszkole nr 1 „Bajkowy Świat”

Rafex P.P.H.U. w Nowej Wsi

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna Ortoidea

Świątynia Urody

Telesoft Sp. z o.o.

 

Dziękujemy za wsparcie pani Elżbiecie Kocoń.

Pedagog i psycholog