• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

W poniedziałek 28 maja 2018r. gościliśmy w szkole niezwykłą osobę – Panią Idę Karpińską, założycielkę Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Jednym z działań fundacji jest szerzenie roli profilaktyki raka szyjki macicy oraz uświadamianie dziewczynom oraz kobietom jak ważne są dla nich regularne badania cytologiczne. Prelekcja z uczniami odbyła się w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna, bo Zdrowa”. Dziękujemy fundacji AMICIS za zorganizowanie spotkania; Pani Idzie i pani Agacie za ważne treści, ulotki informacyjne i podarunki dla dziewczyn.

Więcej szczegółów dotyczących działań fundacji można znaleźć na stronie: www.kwiatkobiecosci.pl oraz na facebook’u.