• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

28 września 2018r. w Szkole na Leśnej odbyło się długo wyczekiwane wydarzanie! W klimacie Disco Party witaliśmy w naszej społeczności nowe klasy. Było wiele atrakcji: klasowe karaoke, tor przeszkód, disco gorące krzesełka, limbo, wspólny taniec... Bawiliśmy się świetnie!! Zwycięzcą rozgrywek została klasa 1cd - w nagrodę otrzymała „Złotą Kartę” - czyli dzień bez pytania dla całej klasy. Wielkie podziękowania za zaangażowanie pozostałych klas i wychowawców podczas wspólnej zabawy: 7s, 1s, 1um, 1i ;)  Samorząd Uczniowski z opiekunkami serdecznie dziękują wszystkim pomocnikom, w szczególności Pani Monice Kinowskiej ;)