• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Dnia 8 grudnia 2018 roku odbyła się trzecia już edycja „Świątecznych Atrakcji z Leśną” pod patronatem Starosty Szamotulskiego. Impreza skierowana była nie tylko dla społeczności szkolnej, lecz dla wszystkich, którzy mieli ochotę poczuć magię zbliżających się Świąt. Mamy nadzieję, że dzięki stoiskom z świątecznym rękodziełem artystycznym, spotkaniu ze Świętym Mikołajem rozdającym słodkości, przedstawieniu muzyczno – artystycznym, śpiewanym kolędom, warsztatom plastycznym dla dzieci, Zumbą świąteczną oraz bufetem z przeróżnymi pysznościami, takimi jak ciasto świąteczne i pyszny barszczyk według babcinej receptury, udało nam się wspólnie spędzić miło czas i poczuć przedświąteczną atmosferę. Szczególne podziękowania należą się pani Dyrektor Monice Kozber za pomoc w przygotowaniu imprezy, jak również licznym sponsorom: za objęcie imprezy patronatem- Starostwu Szamotulskiemu, firmie Amek, firmie „Weisser”, piekarni Iwona p. Woelk, Zakładowi Ogólnobudowlanemu – p. Jarosław Ratajczyk, Sklepowi spożywczo-mięsnemu „Staś” – państwo Gil, NEVKOM - p. Alina Kramer, Państwu Klimecckim, Państwu Sochalskim, Państwu Lutyńskim, Państwu Lisowskim, p. Anecie Banach, Hotelowi Olympic. Podziękowania kierujemy również dla Rady Rodziców ZS nr 1. Dziękujemy również szkołom z powiatu szamotulskiego ( Zespół Szkół w Ostrorogu, Zespół Szkół w Obrzycku, Szkoła Podstawowa nr 1 i 2 we Wronkach, Szkoła Podstawowa nr 2 i 3 w Szamotułach, Szkoła Podstawowa w Dusznikach ) za wzięcie udziału w konkursie na kartkę świąteczną z życzeniami w języku obcym oraz konkursie poetyckim.

WYNIKI KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO „KARTKA ŚWIĄTECZNA” 

I kategoria KLASY I - III

1 miejsce – BŁAŻEJ RYŻEK Zespół Szkół w Ostrorogu

2 miejsce – JAKUB SZYMKOWIAK Zespół Szkół w Ostrorogu

3 miejsce – JULIA SASS Szkoła Podstawowa nr 2, Wronki

II kategoria KLASY IV – VI 

1 miejsce – ZOFIA DRYGAŁA Szkoła Podstawowa nr 2, Szamotuły

2 miejsce – MAJA DURA Szkoła Podstawowa nr 3, Szamotuły

3 miejsce – JAKUB KĘSY Szkoła Podstawowa nr 1, Wronki

III kategoria KLASY VII, VII 3 GIM 

1 miejsce – ZUZANNA KACZMAREK Gimnazjum ZS nr 1, Wronki

2 miejsce – WIESŁAW SOCZKA Zespół Szkół w Obrzycku

3 miejsce – TOMASZ MODRZYK Szkoła Podstawowa nr 2, Szamotuły

Nagrody można odbierać w sekretariacie szkoły do dnia 17 grudnia 2018 roku do godziny 15.

 

Zespół Nauczycieli Języków Obcych