• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

        21 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 na Leśnej odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie świątecznego spotkania zostały podsumowane konkursy, które odbywały się w szkole w ostatnim czasie. Wiele emocji wzbudził wśród społeczności szkolnej konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej, zorganizowany przez dyrekcję szkoły, Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski. Komisja konkursowa uznała, że najpiękniej udekorowaną klasą jest sala nr 01, którą opiekuje się pani Daria Sawczuk z klasą III cd, drugie miejsce zajęła klasa III f za salę nr 8 (opiekun pani Julia Rzyha) i trzecie miejsce klasa II cd za salę nr 16 (opiekun pani Jagoda Wachowiak). Wśród konkursów przedświątecznych rozstrzygnięto również ten, na najpiękniejszą bombkę gigant. Zwyciężyła klasa VII SMS z wychowawcą panią Alicją Jałochą. W nagrodę uczniowie wraz z opiekunką otrzymali bon na wspólne wyjście do restauracji Chilli. Dyrektor Monika Kozber uznała, że wysiłek pozostałych klas również trzeba docenić i ogłosiła, że klasy: III i, I um, III cd otrzymają do wykorzystania w drugim semestrze jeden dzień bez odpytywania, kartkówek oraz zadań domowych. Następnie SU obdarował słodkim upominkiem wszystkie klasy. Słodycze ufundowała Rada Rodziców i SU. Pani dyrektor wraz z panią psycholog Kingą Bujną oraz panią pedagog Małgorzatą Nowak skierowały szczególne podziękowania dla uczniów działających w Samorządzie Uczniowskim w roku szkolnym 2017/2018, ponieważ w naszej szkole szczególną uwagę zwraca się na społeczne zaangażowanie oraz inicjatywy młodzieży. Następnie głos zabrał nauczyciel historii Pan Marian Śliwa, który w kilku słowach nawiązał do przypadającej 27 grudnia 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego oraz zaprezentował program obchodów, tej ważnej dla szkoły rocznicy, w mieście i gminie Wronki. Druga część świątecznego spotkania została uświetniona występem uczniów szkoły, którzy swoim śpiewem wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Po występie swoim niespodziewanym wystąpieniem zaskoczył wszystkich były przewodniczący SU Jan Ryżek, uczeń klasy czwartej technikum mechatronicznego, który złożył szczególne życzenia nauczycielom: Na ten 2019 rok chciałbym życzyć Wam drodzy Nauczyciele wytrwałości w dążeniu do celów oraz poczucia bycia docenianym i ważnym w społeczeństwie – tak, jak na to zasługujecie, ponieważ to przede wszystkim Wy jesteście odpowiedzialni za kształtowanie tożsamości przyszłych pokoleń.

Na zakończenie pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne.