• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Szanowni Państwo! Rodzice, Uczniowie, Goście i Przyjaciele Naszej szkoły!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udzielenie wsparcia uczniowi naszej szkoły, Jankowi Napartemu. Zarówno on jak i jego rodzina zmagają się od lat ze skutkami śmiertelnej choroby genetycznej, która rujnuje zdrowie i uniemożliwia sprawne funkcjonowanie. Jesteśmy świadkami tych zmagań na co dzień. Walka przeciwko chorobie Janka heroicznie toczy się od lat, dzięki czemu postęp choroby spowolnił i Janek może chodzić do szkoły, przebywać wśród rówieśników i prowadzić zbliżone do normalnego życie. Niestety jednak lekarstwa i rehabilitacja wymagają ogromnych nakładów finansowych, którym nie jest w stanie sprostać rodzina.

Apelujemy o pomoc! Jeden człowiek niewiele może, ale razem możemy bardzo dużo!

Janek