• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Wszyscy lubimy przebywać w pięknych, zadbanych i czystych miejscach. Chcemy, aby takie właśnie było nasze otoczenie, zwłaszcza to najbliższe. Dlatego też w ostatnim tygodniu września uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły na Leśnej przyłączyli się do akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA”. Od poniedziałku do piątku gimnazjaliści pod opieką nauczycieli, zaopatrzeni w gumowe rękawiczki, worki na śmieci i grabie przemierzali okolice szkoły, ulice Leśną i Rzecińską oraz wylot drogi w kierunku wsi Jasionna. Porządki udały się znakomicie, zebrano sporo śmieci, zagrabiono opadłe liście. W zadbanym otoczeniu łatwiej się skupić i przyjemniej pracować – pamiętajmy o tym!

Złota polska jesień jest piękna na Leśnej…Tekst: Lucyna Szymankiewicz
Fotografie: Krystyna Tomczak