• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

grafika

8 października 2013r. odwiedziła naszą szkołę grupa 6-latków z Przedszkola nr 2 we Wronkach pod opieką pani Barbary Kaszkowiak i Alicji Jankowskiej w ramach akcji „Poznajemy zawód i miejsce pracy naszych rodziców”. Dzieci odwiedziły na lekcji panią Agnieszkę Turowską, mamę jednej z podopiecznych przedszkola oraz Alicję Jałochę. Zwiedziły również halę gimnastyczną, bibliotekę, gabinet pani dyrektor Moniki Kozber oraz internat, gdzie w sali medialnej, przy okrągłym stole, odbyło se spotkanie z maturzystami, spośród których kilkoro zamierza w przyszłości pracować z dziećmi. Angelika Śmiłowska, pasjonująca się grą na flecie, pokazała dzieciom swój instrument i zaprezentowała Im, jak brzmi flet. Zachęcała do wspólnego muzykowania w ramach zajęć prowadzonych przez instruktorów orkiestry dętej przy Wronieckim Ośrodku Kultury. Nauczyciele otrzymali od dzieci samodzielnie wykonane laurki, a pani dyrektor specjalne podziękowania, za które odwdzięczyła się słodkim upominkiem.