• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

Od 17 do 20 października br. grupa młodzieży z Leśnej pracowała przy organizacji III Samsung Półmaratonu. Impreza promująca zdrowy styl życia przyciągnęła w niedzielne przedpołudnie do Szamotuł prawie dwa tysiące osób. W Biurze Zawodów , mieszczącym się w Zespole Szkół nr 2, nasi uczniowie wydawali pakiety startowe dla biegaczy, prowadzili zapisy na bieg rodzinny i nordic walking.

 

altSwoje doświadczenia z ubiegłego roku wykorzystali uczniowie klasy III eu: Julia Maciejewska , Marta Kościjańczuk, Maria Sobek , Żaklina Michalak ,Joanna Lewandowska, Dominika Łusiewicz, Zuzanna Piątek Natalia Kaczmarek , Magda Helpa, Jacek Rybarczyk , Paulina Ziemska, Marta Kostrzewska, Weronika Jakubowska , Paulina Olszewska  , Anna Pietrzak, Marcin Cichocki , Edyta Bednarz , Kinga Skotnicka ,Agnieszka Wejman, Karolina Rzepa . W Biurze zawodów dzielnie  pracowali też: Krystian Zys, Mateusz Budych, Aleksander Lemański  , Michał Mąkowski ,Patryk Krzyżaniak, Maciej Andrejczuk , Dawid Kaczmarek Patrycja Janiszewska, Natalia Richert , Natalia Jezierska, Ada Dębowiak, Patrycja Prażuch , Natalia Chożalska , MilenaGromadzińska ,  Sara Szczepska i Anieszka  Szymankiewicz .

Uczniów wspierały panie dyrektorki: Monika Kozber, Aneta Rzepa i Magdalena Walczak oraz nauczycielki: Alina Słomińska, Alicja Jałocha, Iwona Woźniak, Ewa Podgórska, Justyna Rissmann –Jenek.

Miło nam  informować, że trasę biegu pokonały panie Aneta Rzepa i Monika Kinowska.

 

Tekst: Ewa Podgórska