• baner01.jpg
 • baner02.jpg
 • baner03.jpg
 • baner04.jpg
 • baner05.jpg
 • baner06.jpg
 • baner07.jpg
 • baner08.jpg
 • baner09.jpg
 • baner10.jpg
 • baner11.jpg
 • baner12.jpg
 • baner13.jpg
 • baner14.jpg

(18.10.2013r.)

18 października 2013 roku delegacja Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w osobach: Pani dyrektor Moniki Kozber, wicedyrektor Anety Rzepy i Magdaleny Walczak oraz nauczycieli Justyny Roszak i Marcina Idaszka a także sekretarza szkoły Pani Małgorzaty Bartkowiak, gościła w Zamku Górków, na uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Spotkanie prowadził Dyrektor Wydziału Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego Jan Stefaniak, który przypomniał genezę Dnia Edukacji Narodowej oraz mówił, o ważnym w zawodzie nauczyciela, powołaniu. Starosta Szamotulski, Paweł Kowzan, złożył serdeczne życzenia zawodowej i osobistej pomyślności wszystkim pracownikom oświaty. Nauczycielom, którzy rozwijali naukowe i sportowe uzdolnienia uczniów, prowadząc ich do sukcesów w konkursach i olimpiadach, Starosta wręczył „Nagrodę Starosty”. Wśród dziesięciu nagrodzonych znalazł się nauczyciel naszej szkoły – Marcin Idaszek (przedmioty zawodowe).  W tym uroczystym dniu nastąpiło również wręczenie i podpisanie aktów mianowania nauczycielom, którzy w sierpniu zdali egzamin na kolejny stopień awansu zawodowego. Z naszej szkoły była to Pani Justyna Roszak – nauczyciel bibliotekarz. Uroczystość uświetnili swoimi występami uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Wacława z Szamotuł oraz Anna Piotrowska, uczennic klasy II Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach.