• baner01.jpg
  • baner12.jpg
  • baner13.jpg
  • baner14.jpg

W związku z wejściem w życie ustawy o RODO wprowadzona została zmiana dotycząca udostępniania zdającym wyników egzaminów maturalnych. Sprawdzenie własnych wyników przez zdającego możliwe będzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający odbiera w sekretariacie szkoły.

Świadectwa dojrzałości, aneksy do świadectw dojrzałości i zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego będą wydawane
3 lipca (wtorek) w następujących godzinach:

13:00 – absolwenci klasy 4m – w sali 18

13:30 – absolwenci klasy 4ia – w sali 11

14:00 – absolwenci klasy 3cs – w sali 18

14:30 – absolwenci klasy 3ed – w sali 11

od 15:00 do 15:30 – pozostali absolwenci w sekretariacie

Dnia 17.06.2017r. Wolontariusze z Leśnej pomagali w IV WRONIECKIEJ DYSZE. Podobnie jak w zeszłym roku przypadł nam początkowy odcinek trasy. Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie i mimo upału znakomicie pełnili swoje funkcje nie zapominając przy tym o dopingowaniu biegaczy i chodziarzy. Wszystkim należą się ogromne podziękowania.

W poniedziałek cztery nauczycielki z naszej szkoły uczestniczyły w konferencji podsumowującej pierwszy rok działań w projekcie „Mój nauczyciel – mój autorytet” realizowanym przez proPORT Instytut Psychologii i Psychoterapii Proaktywnej oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Celem projektu jest promocja zdrowia psychicznego nauczycieli. Do tej pory zrealizowano następujące działania:

- ankieta anonimowa skierowana do nauczycieli,

- spotkanie z coachem,

- zrealizowanie szkoleń on-line (wypalenie zawodowe, stres; poczucie sprawstwa; komunikacja; zdrowe myśli emocje i działanie),

- przeprowadzenie warsztatów, wystawa plakatów.

W przyszłym roku szkolnym przewidziano kolejne działania.