• baner01.jpg
  • baner02.jpg
  • baner03.jpg
  • baner04.jpg
  • baner05.jpg
  • baner06.jpg
  • baner07.jpg
  • baner08.jpg
  • baner09.jpg
  • baner10.jpg
  • baner11.jpg
  • baner12.jpg
  • baner13.jpg
  • baner14.jpg

grafika

Dyrektor: Monika Kozber 

Wicedyrektorzy: Aneta Rzepa, Magdalena Walczak

Grono pedagogiczne

Lp. Nazwisko i imię W szkole od Przedmiot
1. Adamska Dorota 2015 przedmioty zawodowe - technik informatyk
2. Bartkowiak Karol 2018 wychowanie fizyczne
3. Bednarek Tomasz 2014 przedmioty zawodowe - technik elektronik i mechatronik
4. Bochiński Bartosz 2015 wychowanie fizyczne
5. ks. Boiński Przemysław 2014 religia
6. Brzeska Kinga 2014 wychowawca w internacie
7. Bujna Kinga
2013
psycholog szkolny
8. Burawska Eliza 2018 tyflopedagog
9. ks. Dąbrowicz Rafał 2018 religia
10. Dolata Michał 2017 wychowanie fizyczne
11. Dreger Katarzyna 2015 fizyka
12. Drozdowicz Adam 2014 wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie
13. Dziapa Dominik 2015 matematyka, informatyka
14. Grabowska-Górzna Agnieszka 2007 wychowawca w internacie
15. Grzelak Aleksandra  2017 matematyka
16. Idaszek Marcin 2003 przedmioty zawodowe - technik elektronik i mechatronik
17. Jałocha Alicja 2002 biologia, przyrodda
18. Kinowska Monika   wychowanie fizyczne
19. Kocoń Elżbieta 2015 wychowawca w internacie
20. Kołodziej Krzysztof 2016 wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie
21. Kozber Monika 2010 od 2013 dyrektor, wychowanie do życia w rodzinie
22. Lament Daria 2018 język angielski
23. Mocek Norbert 2018 geografia
24. Mueller Tobiasz 2017 wychowanie fizyczne
25. Mroczka Beata 2004 wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie
26. Napierała Ilona
2010
wychowawca w internacie
27. Nowak Małgorzata 2014 wychowawca w internacie
28. Nożewska Teresa
1991
matematyka
29. Pawlak Karolina 2004 język angielski
30. Pawlak Magdalena 2018 przedmioty zawodowe technik mechatronik oraz technik automatyk
31. Podgórska Ewa 1995 język polski, wiedza o kulturze
32. Prajs Romuald
1983
wychowanie fizyczne
33. Raś Robert 2001 matematyka, przedmioty zawodowe - technik informatyk
34. Ratuszyn Mateusz 2015 przedmioty zawodowe - technik elektronik, mechatronik
35. Rissmann-Jenek Justyna
1999
język niemiecki, wychowawca w internacie
36. Roszak-Kuśmierek Justyna
2003
bibliotekarz
37. Roszak Monika 2003 historia, historia i społeczeństwo, podstawy przedsiębiorczości
38. Rzepa Aneta 2000 od 2013 wicedyrektor, matematyka
39. Rzyha Julia 2016 chemia
40. Sawczuk Daria
2000
język angielski
41. Siekańska Monika 2014 język polski , wychowawca w internacie
42. Słomińska Alina
1995
historia, wos
43. Sobota-Burzyńska Sabina 2016 język polski
44. Starzonek Justyna
2006
wychowanie fizyczne
45. Szychowiak Krystyna 2018 język polski
46. Szymankiewicz Lucyna 2009 bibliotekarz, zajęcia techniczne
47. Śliwa Marian
1995
historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
48. Trojanek Maciej
1998
wychowanie fizyczne, informatyka
49.
Wachowiak Jagoda 2014 biologia, wychowawca w internacie
50. Wachowiak Monika
2004
język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa
51. Walczak Magdalena 2013 od 2013 wicedyrektor, matematyka
52. Wędzonka Hubert 2016 wychowanie fizyczne
53. Wojciechowska-Okane Izabela 2018 język angielski
54. Woźniak Iwona
2004
wychowawca w internacie