• baner01.jpg
  • baner12.jpg
  • baner13.jpg
  • baner14.jpg

18 września Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami zorganizował wyjazd integracyjny dla nowo przyjętych uczniów. W integracji wzięły udział klasy: 1cd, 1s, 1i, 1um oraz klasa 7 wraz z wychowawcami i opiekunami. Impreza odbyła się w agroturystyce “Ameryka” w Jaryszewie koło Obrzycka. SU przygotowało konkurencje dzięki którym każda klasa mogła się lepiej poznać. Nie zabrakło również rywalizacji międzyklasowych. Impreza należała do bardzo udanych!Dyrekcja, członkowie SU wraz z opiekunkami oraz Rada Rodziców działająca przy Szkole na Leśnej kierują ogromne podziękowania do Pana Wiesława Ryżka, właściciela firmy transportowej DOM-JAN, który ufundował młodzieży przejazd na imprezę.

Serdecznie dziękujemy!

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny pełni entuzjazmu i zapału do pracy! W miniony piątek 14 września podczas odbywających się w szkole zebrań częstowaliśmy rodziców kawą i ciastem. A w sobotę, 15 września, dołożyliśmy naszą cegiełkę podczas DNIA ZDROWIA we Wronkach – wraz z opiekunami zorganizowaliśmy punkt rejestracji potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych DKMS.

19 kwietnia zorganizowaliśmy wyjazd na Festiwal Nauki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile. Mieliśmy okazję obserwować doświadczenia chemiczne, fizyczne, wysłuchać prelekcji dotyczących projektów z wykorzystaniem ARDUINO, sterowników programowalnych w praktyce, prezentacji z dziedziny profilaktyki, ratownictwa i kosmetologii.

We wtorek 13 marca uczestniczyliśmy w wycieczce do Sejmu i Senatu RP. Inicjatorem wyjazdu była Młodzieżowa Rada Gminy Wronki. Nasza wizyta byłą dosyć wyjątkowa, ponieważ spotkaliśmy się z panem posłem Rafałem Grupińskim, który poświęcił nam swój czas i oprowadzał naszą liczną grupę po Sejmie i Senacie. Mieliśmy możliwość rozmowy z panem posłem, który odpowiedział na wiele pytań. Udaliśmy się także pod Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie wszystkie delegacje złożyły kwiaty i znicze. Na koniec spędziliśmy czas na warszawskiej Starówce. Dziękujemy Młodzieżowej Radzie Gminy we Wronkach za organizację wyjazdu i możliwość integracji z kolegami i koleżankami z innych szkół!!