Ogólnopolski Turniej
Leś-Tech marzec 2018

Proszę przeładować stronę
Grant od firmy Amica

Technikum nr 1 we Wronkach wzięło udział w konkursie na najlepszy projekt dotyczący inicjatyw społecznych wśród firm, szkół i stowarzyszeń, realizowanych na terenie powiatu szamotulskiego organizowanym przez firmę Amica. Nasz projekt o grant pt. „Inwestujemy lokalnie” dotyczy dofinansowania organizacji Ogólnopolskiego Turnieju E-Sportu i Robotyki Amatorskiej "Leś Tech". Dla najlepszych wśród nadesłanych prac Firma Amica udzieliła wsparcia finansowego w postaci grantu na realizację planowanych działań. Projekt wnioskowany przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół nr 1 we Wronkach, opracowany przez panią Dorotę Adamską wraz z grupą uczniów, został oceniony wysoko i w efekcie końcowym otrzymaliśmy najwyższy grant o wartości 5 tysięcy złotych.
Rejestracja otwarta!

Otwarta została rejestracja dla konkurencji: League of Legends, Hearthstone oraz FIFA 18. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem wydarzenia, a także poszczególnych konkurencji, a chętnych zapraszamy do rejestracji. Prosimy pamiętać o opłacie za udział w wydarzeniu. Na osoby / drużyny, które zajmą miejsca na podium czekają nagrody, które zostaną wkrótce ogłoszone. Śledźcie naszą stronę i bądźcie na bieżąco z najnowszymi informacjami. Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia oraz dobrej zabawy podczas całego turnieju.
Leś-Tech to otwarty turniej e-sportu i robotyki amatorskiej. W tym roku będzię miała miejsce kolejna edycja turnieju, który odbędzie się w dniu 10 Marca 2018 o godzinie 10:00. Wszystkie rozgrywki jak co roku, odbędą się w hali sportowej w Zespole Szkół nr 1 we Wronkach.
W trakcie wydarzenia będzie można coś przekąsić lub kupić napoje w bufecie.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w turnieju zapraszamy do rejestracji,
która trwa od 1 stycznia 2018 do 12 lutego 2018. Aby dokonać rejestracji należy kliknąć "REJESTRACJA" w menu, wybrać odpowiednią konkurencję, a następnie należy uzupełnić nazwę drużyny/uczestnika, członków, numer kontaktowy i miejscowość.
WAŻNE: KAŻDY UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO DOKONANIA WPŁATY REJESTRACYJNEJ W KWOCIE:

• Drużyna: 20PLN

• Indywidualny gracz: 5PLN

Wpłat należy dokonać na konto Rady Rodziców nr 50 8961 0002 0000 0000 1049 0001 (W tytule przelewu podać nazwę drużyny/uczestnika z dopiskiem "lestech") lub w sekretariacie szkoły.
Po zaksięgowaniu wpłaty rejestracja zostaje potwierdzona, wpisaniem uczestnika/drużyny na listę.
Ponadto prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia jak i poszczególnych konkurencji.
Jeżeli nie wiesz jak do nas trafić lub masz jakieś pytania zajrzyj do sekcji kontakt lub odwiedź naszą stronę na Facebooku. Podczas turnieju gracze e-sportowi zmierzą się w trzech konkurencjach:

• League of Legends

• FIFA 18