W dniu 16 marca br. zakończono elektroniczną rejestrację uczestników zjazdu oraz przyjmowanie wpłat w wysokości 100 zł. Wszystkie przelewy dokonane po tym terminie nie będą zwracane przez organizatorów.
Lista uczestników zjazdu ułożona została według roku ukończenia szkoły. W ramach rocznika kolejność jest alfabetyczna. Wyróżnione kolorem zielonym zostały te osoby, które dokononały wpłaty w wysokości 100 zł. (stan wpłat z dnia 15 marca 2018 r.)
L.p.ImięNazwiskoNazwisko panieńskieMiastoRok ukończeniaSzkoła
1. JanDreger ----- Brójce0Technikum
2. GenowefaJaworskaWinieckaWronki0Technikum
3. AndrzejZieliński ----- Wejherowo0Technikum
4. StanisławKaseja ----- Łomża1955Technikum
5. BożenaMichalickaRatajczakWronki1955Technikum
6. CyrylBloch ----- Poznań1956Technikum
7. JaninaGrzebytaCiesielskaWronki1956Technikum
8. KazimierzJackowiak ----- Gdańsk1956Technikum
9. DanutaLipieckaLangeŚroda Wielkopolska1956Technikum
10. AleksandraŁauszKrzyżaniakWronki1956Technikum
11. TadeuszMajchrzak ----- Sieraków1956Technikum
12. WaleryNowicki ----- Łomża1956Technikum
13. WładysławSikorski ----- Kruszwica1956Technikum
14. BłażejSmogulski ----- Wronki1956Technikum
15. JanuszStarzonek ----- Gniezno1956Technikum
16. ZygmuntSzorcz ----- Poznań1956Technikum
17. MariaWodzyńskaBątkiewiczLuboń1956Technikum
18. HalinaWojtiukMichalskaZielona Góra1956Technikum
19. MariaBarteckaPaupaPoznań1957Technikum
20. StefanDoktór ----- Suchy Las1957Technikum
21. StanisławGrynhoff ----- Szamotuły1957Technikum
22. AleksanderHańczyk ----- Środa Wielkopolska1957Technikum
23. JulianKaczmarek ----- Drezdenko1957Technikum
24. MieczysławaLeńczykPrzybylskaWitnica1957Technikum
25. LechMaciejewski ----- Słupsk1957Technikum
26. EdwardManikowski ----- Koszalin1957Technikum
27. TadeuszOlszewski ----- Rzeszotary1957Technikum
28. EugeniuszBak ----- Międzyrzecz1958Technikum
29. EdwardKosieradzki ----- Szamotuły1958Technikum
30. StanisławPiechocki ----- Jarocin1958Technikum
31. RóżaZgołaPowaliszZielona Góra1958Technikum
32. IreneuszBartkowiak ----- Wronki1959Technikum
33. StefanCzyż ----- Kostrzyn nad Odrą1959Technikum
34. WalentyFlis ----- Poznań1959Technikum
35. EdmundŁuczak ----- Poznań1959Technikum
36. ZenonStańko ----- Międzychód1959Technikum
37. BożenaNazarewiczJankowiakLubań1961Technikum
38. CyrylStańko ----- Piła1961Technikum
39. KazimierzTomczak ----- Konin1962Technikum
40. KrystynaKlemeńskaKozłowskaWronki1963Technikum
41. JanuszKołodziejczyk ----- Luboń1963Technikum
42. BożenaMikulskaWoźniczakWronki1963Technikum
43. ZbigniewPisarski ----- Piła1963Technikum
44. TeresaRatajczakStężałaWronki1963Technikum
45. WiesławSawczuk ----- Wronki1963Technikum
46. AntoniSiedlanowski ----- Łomża1963Technikum
47. JanuszStróżyński ----- Czarnków1963Technikum
48. AlferdSzyszka ----- Rypin1963Technikum
49. JanZienkiewicz ----- Chwalęcice1963Technikum
50. JerzyKanarek ----- Sulęcin1964Technikum
51. StefanKubiak ----- Piła1964Technikum
52. RyszardLusina ----- Pniewy1964Technikum
53. MariaMielkeSobierajMiały1964Technikum
54. AndrzejMiliński ----- Poznań1964Technikum
55. TadeuszStefaniuk ----- Międzyrzec Podlaski1964Technikum
56. GabrielaWalkowskaBrzóskaSzamotuły1964Technikum
57. WojciechWojciechowski ----- Września1964Technikum
58. EugeniuszZydor ----- Łokacz Mały1964Technikum
59. Stanisław RyszardAlbanowski ----- Konin1965Technikum
60. JerzyBentkowski ----- Gdańsk1965Technikum
61. JerzyBuda ----- Poznań1965Technikum
62. TomaszGrypinski ----- Miroslawiec1965Technikum
63. HenrykJanicki ----- Czerwonak1965Technikum
64. ZbigniewJenek ----- Międzyrzecz1965Technikum
65. BarbaraJóźwiakKalinkaWuppertal1965Technikum
66. LechKrzyżaniak ----- Wronki1965Technikum
67. RyszardLachendro ----- Gorzów Wielkopolski1965Technikum
68. MarianLisiak ----- Poznan1965Technikum
69. RomanMaciołek ----- Szamotuły1965Technikum
70. AntoniParadiuk ----- Wronki1965Technikum
71. Michał "Cyklop"Patelski ----- Piła1965Technikum
72. WaldemarRoj ----- Poznań1965Technikum
73. JuliuszSokolowski ----- Poznań1965Technikum
74. MarianSpychała ----- Poznań1965Technikum
75. LechWeyna ----- Krzyż Wlkp.1965Technikum
76. RomanBartkowiak ----- Sieraków1966Technikum
77. HenrykDąbrowski ----- Wronki1966Technikum
78. StanisławDominiczak ----- Poznań1966Technikum
79. FranciszekFilipiak ----- Oborniki1966Technikum
80. ZdzisławGołąb ----- Wronki1966Technikum
81. AdamHudziak ----- Dębe1966Technikum
82. ZbigniewKarasiński ----- Trzcianka1966Technikum
83. EugeniuszKoch ----- Kętrzyn1966Technikum
84. StefanKuratczyk ----- Śrem1966Technikum
85. EdmundKuźniak ----- Rogoźno Wlkp.1966Technikum
86. EdmundKuźniak ----- Rogoźno Wlkp.1966Gimnazjum
87. TadeuszMakowski ----- Piła1966Technikum
88. JózefMichalski ----- Nowa Wieś1966Technikum
89. BolesławMielcarek ----- Wronki1966Technikum
90. GrzegorzMisiewicz ----- Wronki1966Technikum
91. ZbigniewNykiel ----- Buk1966Technikum
92. JanuszPalicki ----- Strzelce Krajeńskie1966Technikum
93. ZygmuntSekmistrz ----- Łomża1966Technikum
94. BernardSkała ----- Sulęcin1966Technikum
95. AndrzejSkrzypczak ----- Szamotuły1966Technikum
96. AndrzejTykfer ----- Czarnków1966Technikum
97. PiotrWarmuz ----- Strzelce Kraj.1966Technikum
98. HubertFelski ----- Pniewy1967Technikum
99. LeszekHewusz ----- Gorzów Wlkp1967Technikum
100. LeszekKalotka ----- Wronki1967Technikum
101. Edmund-StanisławMalich ----- Szamotuły1967Technikum
102. LechNapierała ----- Poznań1967Technikum
103. MichałAdamiak ----- Szamotuły1968Technikum
104. KarolBarański ----- Pniewy1968Technikum
105. LeszekBartol ----- Wronki1968Technikum
106. RyszardBłajet ----- Wronki1968Technikum
107. CzesławBuda ----- Wronki1968Technikum
108. WładysławDratwia ----- Wieleń1968Technikum
109. LeonDziurleja ----- Tanowo1968Technikum
110. AndrzejGołębiewski ----- Obrzycko1968Technikum
111. StanisławKaczmarek ----- Poznań1968Technikum
112. MarianKajak ----- Wronki1968Technikum
113. MarianKałka ----- Szamotuły1968Technikum
114. MarekKoczorowski ----- Wągrowiec1968Technikum
115. ZbigniewKurczewski ----- Warszawa1968Technikum
116. JanMajchrzak ----- Leszno1968Technikum
117. WładysławMiętkiewicz ----- Konin1968Technikum
118. StanisławRembarz ----- Wieleń1968Technikum
119. WitoldSikora ----- Wronki1968Technikum
120. LeonTomczak ----- Wronki1968Technikum
121. JerzyWaszyński ----- Szczecin1968Technikum
122. AndrzejBiegała ----- Wronki1969Technikum
123. JerzyGruszka ----- Zielona Góra1969Technikum
124. AndrzejGrzesiak ----- Chrzypsko Wielkie1969Technikum
125. WojciechKaszyński ----- Wronki1969Technikum
126. MarianKubala ----- Czarnków1969Technikum
127. ZbigniewKupka ----- Poznań1969Technikum
128. ZdzisławMaćkowiak ----- Czarnków1969Technikum
129. StefanMitulski ----- Bielsko - Biała1969Technikum
130. JerzyOstrowski ----- Poznań1969Technikum
131. WładysławAndrzejewski ----- Wronki1970Technikum
132. TadeuszBorkowski ----- Trzciel1970Technikum
133. JanChojnacki ----- Kłodzisko1970Technikum
134. MarianCzyżewski ----- Krzyż Wlkp.1970Technikum
135. LeonDuber ----- Zielona Góra1970Technikum
136. IrenaFrancuzikMichalakWronki1970Technikum
137. MarianGrzegorzewicz ----- Poznań1970Technikum
138. AndrzejJaskuła ----- Poznań1970Technikum
139. MieczysławKałużyński ----- Wronki1970Technikum
140. AnielaKamińskaKamińskaPoznań1970Technikum
141. JanKandulski ----- Trzcianka1970Technikum
142. CzesławKurowski ----- Szamotuły1970Technikum
143. KazimierzLeśny ----- Ostroróg1970Technikum
144. JerzyNamerła ----- Szczecin1970Technikum
145. JerzyPawłowski ----- Leszno1970Technikum
146. MałgorzataPuczyńskaTrzybińskaGłogów1970Technikum
147. JerzyStankiewicz ----- Wieruszów1970Technikum
148. AndrzejSzczepański ----- Poznań1970Technikum
149. GrzegorzWąchalski ----- Poznań1970Technikum
150. BogdanZastróżny ----- Nowa Wieś1970Technikum
151. Donata JadwigaAndrzejewskaSrechBolechówko1971Technikum
152. JerzyBirula ----- Piła1971Technikum
153. RyszardBones ----- Kruszwica1971Technikum
154. LeszekChoły ----- Wronki1971Technikum
155. BogdanDziadek ----- Wronki1971Technikum
156. JanFligier ----- Opalenica1971Technikum
157. RomanGralak ----- Wronki1971Technikum
158. GrzegorzGrupiński ----- Wronki1971Technikum
159. RyszardGrzelka ----- Piła1971Technikum
160. KrystynaJaskułaRembaczPoznań1971Technikum
161. MariaMitulska - Maćkowiak ----- Poznań1971Technikum
162. JerzyOciepa ----- Wronki1971Technikum
163. WitoldPospieszny ----- Wronki1971Technikum
164. StanisławSorgowicki ----- Piła1971Technikum
165. LechŻak ----- Piła1971Technikum
166. ZygmuntDoczekalski ----- Miały1973Technikum
167. GrzegorzGromadziński ----- Buk1973Technikum
168. GwidonKasior ----- Gdańsk1973Technikum
169. PiotrKęsy ----- Wronki1973Technikum
170. PiotrArciszewski ----- Wronki1974Technikum
171. PawełBugaj ----- Wronki1974Technikum
172. AlicjaBugajKaszkowiakWronki1974Technikum
173. LucynaBurawskaBrzeskaWronki1974Technikum
174. AntoniCzyżewski ----- Gorzów Wielkopolski1974Technikum
175. KrzysztofFrąckowiak ----- Kozieglowy1974Technikum
176. MarianHibner ----- Wronki1974Technikum
177. JarosławKlapczyński ----- Sieraków1974Technikum
178. JacekKmieciak ----- Liniewo1974Technikum
179. BarbaraKrólMarczyńskaChoszczno1974Technikum
180. RyszardMaciejuk ----- Gryfino1974Technikum
181. AndrzejOkleja ----- Poznań1974Technikum
182. DorotaOlechFilipowskaWronki1974Technikum
183. JacekPachciarek ----- Wieleń1974Technikum
184. MarianPatela ----- Nowy Tomyśl1974Technikum
185. AndrzejPuchan ----- Piła1974Technikum
186. EugeniuszTobis ----- Zielona Góra1974Technikum
187. TadeuszTyburski ----- Międzychód1974Technikum
188. TadeuszDałkowski ----- Chodzież1975Technikum
189. JózefKawicki ----- Szamotuły1975Technikum
190. AndrzejMichalak ----- Wronki1975Technikum
191. RomualdAlaborski ----- Grodzisk Wlkp.1976Technikum
192. AndrzejBarczak ----- Piła1976Technikum
193. ZbigniewBogdan ----- Ślesin1976Technikum
194. HenrykBondyra ----- Jelenia Góra1976Technikum
195. PiotrDembski ----- Drezdenko1976Technikum
196. AndrzejFliger ----- Pniewy1976Technikum
197. ElżbietaKlimuntowskaZalesinskaKrzyż Wlkp1976Technikum
198. RomanKonieczny ----- Ostroróg1976Technikum
199. PiotrKonieczny ----- Piła1976Technikum
200. JerzyMurias ----- Czarnków1976Technikum
201. RyszardMyszkowski ----- Przytoczna1976Technikum
202. KrzysztofNiedbalski ----- Pszczew1976Technikum
203. EdwinNowak ----- Ujście1976Technikum
204. JanuszPiechota ----- Ostroróg1976Technikum
205. KazimierzPiechowiak ----- Wronki1976Technikum
206. AndrzejPrzybył ----- Śmieszkowo1976Technikum
207. UrszulaRoszakRzepaWronki1976Technikum
208. KazimierzSkorupski ----- Bedziemysl1976Technikum
209. WłodzimierzSobkowski ----- Poznań1976Technikum
210. IrenaTrybuśDuszyńskaKoziegłowy1976Technikum
211. AndrzejTurostowski ----- Stargard1976Technikum
212. JerzyWiktorko ----- Legionowo1976Technikum
213. JerzyZandecki ----- Poznań1976Technikum
214. RomanBrzozowski ----- Wronki1977Technikum
215. ZenonGraś ----- Bełchatów1977Technikum
216. MarekJaworek ----- Czarnków1977Technikum
217. MarekKaja ----- Sieraków1977Technikum
218. JadwigaKandulskaBabikTrzcianka1977Technikum
219. HenrykLiniewicz ----- Wronki1977Technikum
220. LeonMotyka ----- Wronki1977Technikum
221. MieczyslawMysakowski ----- Poznań1977Technikum
222. HenrykOlech ----- Ostroróg1977Technikum
223. MirosławOpaluch ----- Piła1977Technikum
224. KrzysztofOstrowski ----- Wronki1977Technikum
225. PiotrOwczarski ----- Piła1977Technikum
226. RyszardPaech ----- Obrzycko1977Technikum
227. WłodzimierzPodolak ----- Poznań1977Technikum
228. RomualdPrajs ----- Wronki1977Technikum
229. ZenonWierzbicki ----- Poznań1977Technikum
230. RyszardBugaj ----- Wronki1978Technikum
231. JanuszMucha ----- Klotyldzin1978Technikum
232. RobertNawrot ----- Poznań1978Technikum
233. SzymonSikora ----- Koziegłowy1978Technikum
234. ZygmuntStoebe ----- Wronki1978Technikum
235. KrzysztofBandurowicz ----- Sieraków1979Technikum
236. AnnaBarańskaŁowińskaWronki1979Technikum
237. MałgorzataBartkowiakMakówkaWronki1979Technikum
238. GrzegorzKaźmierczak ----- Czarnków1979Technikum
239. RyszardKonieczny ----- Szamotuły1979Technikum
240. HalinaLiszkowskaBłaszczykWronki1979Technikum
241. MarekLubik ----- Sierakow1979Technikum
242. ZbigniewMielcarek ----- Międzychód1979Technikum
243. JolantaNiewińskaKasprzakWronki1979Technikum
244. BarbaraNowakGenderaWronki1979Technikum
245. GrzegorzOnisk ----- Szamotuły1979Technikum
246. StanisławOpaluch ----- Wałcz1979Technikum
247. JanuszPałubicki ----- Szamotuły1979Technikum
248. GrzegorzPawlak ----- Zielona Góra1979Technikum
249. EwaRudzinskaMichalskaWronki1979Technikum
250. KrystynaSzafranKowalskaWronki1979Technikum
251. PiotrWojciechowski ----- Wronki1979Technikum
252. KrzysztofGrzelak ----- Piła1980Technikum
253. PiotrKaliszan ----- Wronki1980Technikum
254. KatarzynaKrolikiewicz ----- Wronki1980Technikum
255. IreneuszKrólikiewicz ----- Pniewy1980Technikum
256. ElwiraNawrotJaskułaPoznań1980Technikum
257. HenrykRosada ----- Piła1980Technikum
258. JanuszSzeląg ----- Wronki1980Technikum
259. KrzysztofChmiel ----- Szamotuły1981Technikum
260. ZbigniewKamiński ----- Człopa1981Technikum
261. WiesławMąka ----- Krzyż1981Technikum
262. JanMumot ----- Krzyż Wlkp.1981Technikum
263. MirosławMyszkowski ----- Wrzeszczyna1981Technikum
264. MariuszSchwarz ----- Krzyż Wlkp.1981Technikum
265. RomualdSielicki ----- Stęszew1981Technikum
266. GrzegorzSkwierczyński ----- Wronki1981Technikum
267. DariuszStachowiak ----- WRONKI1981Technikum
268. WiesławStężycki ----- Śrem1981Technikum
269. WitoldDura ----- Kwilcz1982Technikum
270. KrystianMalujda ----- Poznań1982Technikum
271. HenrykSobieraj ----- Gliwice1982Technikum
272. MarekTylka ----- Wroni1982Technikum
273. MaciejCembrowicz ----- Szamotuły1983Technikum
274. JanuszCzajkowski ----- Czarnków1983Technikum
275. KrzysztofHołowiecki ----- Wałcz1983Technikum
276. LeszekJaniak ----- Tuczno1983Technikum
277. IreneuszKowalik ----- Ślesin1983Technikum
278. GrzegorzKrogulewski ----- Wałcz1983Technikum
279. JanOleksiak ----- Tuczno1983Technikum
280. DariuszRoszak ----- Wronki1984Technikum
281. WiesławSzorcz ----- Wronki1984Technikum
282. Dariusz JanBabski ----- Szczecin1985Technikum
283. ZbigniewBąk ----- Piła1985Technikum
284. JarosławBialik ----- Gniezno1985Technikum
285. KrzysztofBorkowski ----- Jastrowie1985Technikum
286. DariuszBorkowski ----- Jastrowie1985Technikum
287. WojciechChuchla ----- Piła1985Technikum
288. AndrzejFąferek ----- Czarnków1985Technikum
289. SławomirGrabarczyk ----- Chodzież1985Technikum
290. GrzegorzGrajewski ----- Wronki1985Technikum
291. BogusławMierzyński ----- Wałcz1985Technikum
292. SławomirNoske ----- Elblag1985Technikum
293. PiotrPaupa ----- SZAMOTUŁY1985Technikum
294. BogusławStelcer ----- Poznań1985Technikum
295. MirosławSzulga ----- Wałcz1985Technikum
296. AndrzejSzwajkowski ----- Gorzów Wielkopolski1985Technikum
297. ZygmuntSzwedek ----- Czarnków1985Technikum
298. MałgorzataVowieŚwiniarskaWronki1985Technikum
299. JacekZart ----- Kiekrz1985Technikum
300. WojciechBukowski ----- Szczecin1986Technikum
301. ZbigniewDudek ----- Wronki1986Technikum
302. PiotrHalamski ----- Szamotuły1986Technikum
303. PiotrJercha ----- Poznań1986Technikum
304. PrzemysławKubacki ----- Kaczory1986Technikum
305. GrzegorzŁastowski ----- Szczecin1986Technikum
306. DariuszŁodyga ----- Bielsko1986Technikum
307. Andrzej "MAJOR"Majkowski ----- Ujście1986Technikum
308. TomaszMataj ----- Wronki1986Technikum
309. PiotrSkrzypkowiak ----- Wronki1986Technikum
310. WojciechSmogulski ----- Wronki1986Technikum
311. CezarySobkowiak ----- Okonek1986Technikum
312. JacekSzczęsny ----- Połczyn Zdrój1986Technikum
313. JerzyŚmiłowski ----- Wronki1986Technikum
314. PawełĆwiertnia ----- Wroni1987Technikum
315. WłodzimierzKapłon ----- Wronki1987Technikum
316. MarekKolat ----- Szamotuły1987Technikum
317. GrzegorzKról ----- Wronki1987Technikum
318. TomaszMerk ----- Szczecinek1987Technikum
319. BartłomiejZmywaczyk ----- Wronki1987Technikum
320. DariuszLamcha ----- Międzychód1988Technikum
321. ArturPawlikowski ----- Wałcz1988Technikum
322. PiotrPerz ----- Wronki1988Technikum
323. JacekSzablewski ----- Wronki1988Technikum
324. IreneuszAwgul ----- Piła1989Technikum
325. DariuszBombała ----- Wronki1989Technikum
326. AleksanderBurdziak ----- Poznań1989Technikum
327. WiesławHagno ----- Wronki1989Technikum
328. PawełKado ----- Margonin1989Technikum
329. RobertKarbowiak ----- Szamotuły1989Technikum
330. RobertKubiak ----- Piła1989Technikum
331. JacekMielcarek ----- Wałcz1989Technikum
332. JarosławMisiewicz ----- Pniewy1989Technikum
333. JerzySzczotka ----- Róża Wielka1989Technikum
334. ZbibniewSzulc ----- Wałcz1989Technikum
335. JarosławWawrzonkowski ----- Piła1989Technikum
336. PiotrWysocki ----- Dolaszewo1989Technikum
337. SławomirAdamczewski ----- Szamotuły1990Technikum
338. SławomirAdamczewski ----- Szamotuły1990Technikum
339. MariuszDębski ----- Krzyż1990Technikum
340. JarosławDrost ----- Piła1990Technikum
341. JarosławGórski ----- Chodzież1990Technikum
342. AleksanderKubiak ----- Czarnków1990Technikum
343. AdamNawrot ----- Wronki1990Gimnazjum
344. ArturPęgiel ----- Sieraków1990Technikum
345. KrzysztofSikora ----- Czarnków1990Technikum
346. WojciechSwosiński ----- Chodzież1990Technikum
347. StanislawTomkowiak ----- Drawski Młyn1990Technikum
348. ZbigniewUrban ----- Pniewy1990Technikum
349. GrzegorzWylegała ----- Wronki1990Technikum
350. WitoldAdamski ----- Wronki1991Technikum
351. JarosławGruszczyński ----- Jastrowie1991Technikum
352. MaciejHołowiecki ----- Luboń1991Technikum
353. SławomirKubiak ----- Wronki1991Technikum
354. MarekMaciejski ----- Szydłowo1991Technikum
355. PrzemysławMamet ----- Poznań1991Technikum
356. MariuszSaks ----- Szydłowo1991Technikum
357. EdwardStarczewski ----- Wronki1991Technikum
358. RobertStaśkowiak ----- Chodzież1991Technikum
359. SławomirŚniegowski ----- Wronki1991Technikum
360. JarosławŚnioszek ----- Piła1991Technikum
361. MarcinWasielewski ----- Tarnowo Podgórne1991Technikum
362. RomanCzerski ----- Dolaszewo1992Technikum
363. RomanCzerski ----- Dolaszewo1992Technikum
364. WojciechDąbrowski ----- Piła1992Technikum
365. JarosławDziubała ----- Dębe1992Technikum
366. SławomirHojan ----- Wronki1992Technikum
367. PrzemysławKozioł ----- Chodzież1992Technikum
368. PawełKrychowiak ----- Obrzycko1992Technikum
369. PiotrKurowski ----- Wronki1992Technikum
370. AdamLuc ----- Kaczory1992Technikum
371. JarosławMagdziarz ----- Rogoźno1992Technikum
372. EsteraNobikStarczewskaLubasz1992Technikum
373. MaciejPrelwic ----- Poznań1992Technikum
374. SławomirPrzytulski ----- Skórzewo1992Technikum
375. RadosławSolarski ----- Nowa Wieś1992Technikum
376. PiotrWarmuziński ----- Warszawa1992Technikum
377. RemigiuszWojtera ----- Trzcianka1992Technikum
378. GrzegorzWoźniak ----- Białośliwie1992Technikum
379. PrzemysławDymek ----- Rosko1993Technikum
380. RafałFrankowski ----- Wronki1993Technikum
381. DamianKowalski ----- Wronki1993Technikum
382. RobertŁukowski ----- Piła1993Technikum
383. MichałRomanów ----- Gdynia1993Technikum
384. RobertSikora ----- Wronki1993Technikum
385. SzymonSkop ----- Łódź1993Technikum
386. PrzemysławWiśniewski ----- Tarnówka1993Technikum
387. Dariusz TomaszBoberski ----- Chodzież1994Technikum
388. AlicjaGolonLangiewiczSzamotuły1994Technikum
389. SławomirKolanoś ----- Pniewy1994Technikum
390. MaciejKonieczny ----- Warszawa1994Technikum
391. KarolMakowski ----- Piła1994Technikum
392. RyszardSawala ----- Bydgoszcz1994Technikum
393. PrzemysławSzmyt ----- Duszniki1994Technikum
394. PrzemysławWiśniewski ----- Tarnówka1994Technikum
395. TomaszWoźniak ----- Wronki1994Technikum
396. MarekWrembel ----- Wronki1994Technikum
397. MichałWystup ----- Dąbrowa1994Technikum
398. PawełZygmunt ----- Gorzów Wlkp.1994Technikum
399. JacekJakubiak ----- Poznań1995Technikum
400. SzymonKrystecki ----- Chojnice1995Technikum
401. SzymonKrystecki ----- Czarnków1995Technikum
402. AdamMchowina ----- Krzyż Wielkopolski1995Technikum
403. GrzegorzPańczyk ----- Piła1995Technikum
404. PrzemysławPiotrowski ----- Wronki1995Technikum
405. AndrzejTomkiewicz ----- Trzcianka1995Technikum
406. WiktorJurdeczka ----- Drawiny1996Technikum
407. RobertKalemba ----- Wronki1996Technikum
408. PiotrKlemenski ----- Wronki1996Technikum
409. LeszekKościółek ----- Lubasz1996Technikum
410. DariuszMaślak ----- Ujście1996Technikum
411. CezaryNowak ----- Poznań1996Technikum
412. MirosławOstrowski ----- Piła1996Technikum
413. ŁukaszPająk ----- Poznań1996Technikum
414. ŁukaszPanek ----- szamotuły1996Technikum
415. AndrzejRutnicki ----- Pniewy1996Technikum
416. RadosławWalczak ----- Nowa Wieś1996Technikum
417. PrzemysławBadziąg ----- Kaźmierz1997Technikum
418. ArkadiuszBiałek ----- Wronki1997Technikum
419. MonikaCepkaMaciołekWronki1997Liceum Ogólnokształcące
420. MarcinGrabowski ----- Poznań1997Technikum
421. AndrzejKuszczak ----- Tuczno1997Technikum
422. ArkadiuszMajewski ----- Poznań1997Technikum
423. ArturPawlak ----- Rumianek1997Technikum
424. HannaPółtorakPółtorakPoznań1997Liceum Ogólnokształcące
425. RadomirBłażejewski ----- Oborniki1998Technikum
426. PawełJuszczyk ----- Sieraków1998Technikum
427. MichałKarwacki ----- Szamotuły1998Technikum
428. TomaszSelerzyński ----- Chodzież1998Technikum
429. KarolinaBłażejewskaOlechOborniki1999Liceum Ogólnokształcące
430. LucynaBurawskaBurawskaWronki1999Liceum Ogólnokształcące
431. PatrycjaBurawskaBurawskaWronki1999Liceum Ogólnokształcące
432. SylwesterIda ----- Miękowo1999Technikum
433. WeronikaKlimuntowska-Nawrocka ----- Wronki1999Liceum Ogólnokształcące
434. MarcinKraft ----- Backnang (DE)1999Technikum
435. JoannaMichalskaMatysiewiczWronki1999Liceum Ogólnokształcące
436. AgataMilińskaSobańskaKostrzyń1999Liceum Ogólnokształcące
437. ŻanetaSłodzinkaPrzybyłWronki1999Liceum Ogólnokształcące
438. MonikaStefaniakBalcerekWronki1999Liceum Ogólnokształcące
439. DominikHaufa ----- Miały2000Technikum
440. MarekKraft ----- Poznań2000Technikum
441. KrzysztofTuta ----- Poznań2000Technikum
442. ŁukaszGórowski ----- Obrzycko2001Technikum
443. MarcinMyszkowski ----- Przytoczna2001Technikum
444. KarolinaRudzinska ----- Wronki2001Liceum Ogólnokształcące
445. WojciechSpychała ----- Szczecin2001Liceum Ogólnokształcące
446. KatarzynaWilczyk ----- Poznań2001Liceum Ogólnokształcące
447. MałgorzataBloch ----- Wronki2002Liceum Ogólnokształcące
448. ElizaBurawskaBurawskaWronki2002Liceum Ogólnokształcące
449. AndrzejKoza ----- Pęckowo2002Technikum
450. KatarzynaKraszkiewicz ----- Wronki2002Liceum Ogólnokształcące
451. KrystianKuźnik ----- Wieleń2002Technikum
452. PaulinaMagdziarzBugajZalasewo2002Liceum Ogólnokształcące
453. KatarzynaMajchrzakGumnaKamionki2002Liceum Ogólnokształcące
454. MarcinWarnke ----- Gajewo2002Technikum
455. MarcinGallo ----- Strykowo2003Technikum
456. AndrzejGrupiński ----- Rokietnica2003Liceum Ogólnokształcące
457. PawełKulczyński ----- Chrzypsko Wielkie2003Technikum
458. MateuszMartenka ----- Śmieszkowo2003Technikum
459. KarolinaPerz ----- Wronki2003Liceum Ogólnokształcące
460. ŁukaszPiasecki ----- Szamotuły2003Technikum
461. MarcinBąk ----- Szamotuły2005Technikum
462. EwelinaDębiecDanielewiczWronki2005Liceum Ogólnokształcące
463. PawełDębiec ----- Wronki2005Technikum
464. MichałDymek ----- Lubasz2005Technikum
465. PiotrKaczmarek ----- Poznań2005Technikum
466. PawełKajak ----- Pniewy2005Technikum
467. MarcinKrawczyński ----- Poznań2005Technikum
468. KrzysztofLewandowski ----- Aylesbury Buckinghamshire2005Brak danych
469. PiotrŁuczek ----- Ostroróg2005Technikum
470. MarcinMajchrzak ----- Pszczew2005Technikum
471. ŁukaszNowak ----- Tarnowo Podgórne2005Technikum
472. BartoszNowakowski ----- Obrzycko2005Technikum
473. ŁukaszRachwał ----- Szamotuły2005Technikum
474. BartoszTadla ----- Kraków2005Technikum
475. AngelikaTomkowiakJasiewiczWronki2005Technikum
476. PiotrŻółtowski ----- Gdańsk2005Technikum
477. KlaudiaGołębiowskaHojanKostrzyn2006Liceum Ogólnokształcące
478. PawełJaniszewski ----- Międzychód2006Technikum
479. PatrykKawecki ----- Wronki2006Technikum
480. PawelKęsy ----- Wronki2006Technikum
481. JarosławKudliński ----- Przyborowo2006Technikum
482. RemigiuszKwita ----- Wronki2006Technikum
483. RemigiuszLesicki ----- Obrzycko2006Technikum
484. PatrykMacyszyn ----- Lubasz2006Technikum
485. MichałMucha ----- Wronki2006Technikum
486. JacekŚmigiel ----- Lubasz2006Technikum
487. KrzysztofWojtkowiak ----- Szamocin2006Technikum
488. MichałBiniak ----- Wronki2007Technikum
489. HubertBrzóska ----- Ostroróg2007Technikum
490. BartoszCebernik ----- Szamotuły2007Technikum
491. PawełGórski ----- Wronki2007Technikum
492. MaciejGralak ----- Szczecin2007Technikum
493. DanielJankowiak ----- Lubasz2007Technikum
494. MichałKarolczak ----- Oborniki2007Technikum
495. RafałKaszny ----- Wronki2007Technikum
496. TomaszKlimuntowski ----- Poznań2007Technikum
497. BarbaraKoniecznaPiechotaWronki2007Technikum
498. PrzemysławKubiś ----- Wronki2007Technikum
499. ArturMichalak ----- Rybnik2007Liceum Ogólnokształcące
500. DominikNowak ----- Tarnowo Podgórne2007Technikum
501. BłażejOlech ----- Rokietnica2007Technikum
502. ŁukaszSiłacz ----- Wronki2007Technikum
503. MichałŚmigielski ----- Chrzypsko Wielkie2007Technikum
504. RadosławWaroś ----- Wronki2007Technikum
505. PiotrWicher ----- Lubasz2007Technikum
506. SzymonWylegała ----- Chrzypsko Wielkie2007Technikum
507. WitoldKlimuntowski ----- Wronki2008Technikum
508. DominikBednarek ----- Ujście2009Technikum
509. ŁukaszBrzuska ----- Sieraków2009Technikum
510. MaciejKamiński ----- Gębice2009Technikum
511. JakubKozber ----- Pniewy2009Technikum
512. BartłomiejLala ----- Wronki2009Technikum
513. KrzysztofPiechowiak ----- Sieraków2009Technikum
514. MateuszRybak ----- Poznań2009Technikum
515. BartoszRybarczyk ----- Gniezno2009Technikum
516. KrzysztofSzczudło ----- Krzyż Wielkopolski2009Technikum
517. BartoszZielonka (Byzia) ----- Ujście2009Technikum
518. PrzemysławBorowicz ----- Chrzypsko Wielkie2010Technikum
519. KamilCieślak ----- Lubasz2010Technikum
520. PatrykŁuczak ----- Pniewy2010Technikum
521. BartoszNowak ----- Szamotuły2010Technikum
522. PatrycjaRaszewskaGumnaWronki2010Liceum Ogólnokształcące
523. PaulinaRzyskaRzyskaGdańsk Wrzeszcz2010Liceum Ogólnokształcące
524. JoannaSroczyńskaSroczyńskaWronki2010Liceum Ogólnokształcące
525. PaulinaŚniegowskaŚniegowskaWronki2010Liceum Ogólnokształcące
526. SzymonFrąckowiak ----- Ostroróg2011Technikum
527. ŁukaszKlekota ----- Drawsko2011Technikum
528. PatrykKonieczny ----- Poznań2011Technikum
529. ŁukaszKosicki ----- Czarnków2011Technikum
530. MikołajKrych ----- Wieleń2011Technikum
531. HubertMiech ----- Wronki2011Technikum
532. JakubKaczmarek ----- Międzychód2013Technikum
533. SławomirLamcha ----- Międzychód2013Technikum
534. AdamŚniegowski ----- Wronki2013Liceum Ogólnokształcące
535. ZuzannaBarwin ----- Wronki2015Liceum Ogólnokształcące
536. FilipTylka ----- Wronki2017Technikum

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach

ul. Leśna 17, 64-510 Wronki
zjazd70@gmail.com
(67) 254 02 13